מהו בומנייט?
מאי 23, 2016

מהו אפוקסי?

ציפוי אפוקסי הינו ציפוי אשר עשוי מחומרים פולימריים נוזליים,

ציפוי אפוקסי הינו ציפוי אשר עשוי מחומרים פולימריים נוזליים, אשר מתקשים במהירות לאחר יציקתם, את האפוקסי מיישמים  ישירות על רצפת הבטון, כך שנוצרת שכבה אחידה על הבטון של הציפוי האפוקסי. לאחר שהציפוי האפוקסי מתייבש, נוצר משטח ציפוי אפוקסי חזק וחלק בלי תפרים באמצע הציפוי של חומר האפוקסי כמו שמקבלים בבטון מוחלק. על ידי ציפוי רצפת אפוקסי נוצר איטום  לבטון נגד מים, מאחר שטבעו של הציפוי אפוקסי להיכנס אל כל הסדקים והחורים שיש בבטון ואוטם אותם היטב, תוך שהציפוי האפוקסי יוצר שכבה עליונה חלקה ואחידה. ציפוי רצפת אפוקסי יוצר מראה חלק מאד של הרצפה אך מצד שני לא מחליקה אלא הציפוי האפוקסי מונע החלקה ולכן מתאים מאוד ליישם את הציפוי האפוקסי בגני ילדים מוסדות ציבוריים חניונים בתי חולים אזורי תעשיה מוסכים מפעלי יצור ועוד ובמיוחד שהציפוי אפוקסי לא נתפסים בו שומנים וגריז וכל דבר אחר וגם שמבחינת הניקיון קל מאוד לנקותו. הציפוי האפוקסי גם עמיד בפני שריטות וכן עמיד לחומרים כימיקליים כמעט מכל סוג וכן מתאים גם לעומסים כבדים גם מבחינת הצבע של האפוקסי אפשר לקבל במרחב גדול של צבעים וכן ליצור אפקטים מעניינים בעיצוב ציפוי האפוקסי במה שאנו רוצים שיהיה וכן אם אנו רוצים להגדיר שטחים שונים כגון אזורי עבודה שונים אנו יכולים להשתמש בצבעים שונים להגדרת אזורי עבודה שונים  
ובנוסף ציפוי אפוקסי הוא פתרון יעיל לריצוף משטחים גדולים מבחינת העלויות, כיוון שהמוצר מבטיח עמידות של משטח הבטון במשך שנים ארוכות ומצריך פעולות תחזוקה מנמליות, מה שמותיר אותנו לבחור בחירה חכמה במיוחד לאזורי תעשיה וכדומה .

אנו חברת ד. כהן בטון מוחלק ושיקום מפעלים מומחים בעבודות הבטון מוחלק בנוסף ליתר העבודות שאנו מבצעים: בטון מוחלק לחצרות, בטון מוחלק לעסקים ולמוסדות, בטון מוחלק לבתים פרטיים, בומנייט, אפוקסי וליטושים, שיקום מפעלים בבטון מוחלק, ניסיון רב שנים בעבודות בטון מוחלק ושיקום מפעלים, מבין לקוחותינו בבטון מוחלק ושיקום מפעלים הם: חברת אוסם, רמי לוי, חיל האוויר, טרה ועוד הצטרפו גם אתם למעגל לקוחותינו המרוצים בבטון מוחלק ושיקום מפעלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *